Yeniler
Ana Sayfa > Damar Sözler > En Manalı Sitem Mesajları

En Manalı Sitem Mesajları

En Manalı Sitem Mesajları

    En manalı Sitem Mesajlarını  Bir yakınımıza yada arkadaşımıza kırgın olduğumuzu; kaba, çirkin sözlerle söylediğimiz zaman olayın uzamasına büyümesine kırgınlığın küslüğe dönüşmesine sebep olacaktır. Ama karşımızdaki insanı üzmemek için bizde hoşumuza gitmeyen bir davranışa maruz kalmak zorunda değiliz.

♦ Sana Baktıkça Görüyorum Sevgiyi, a$Ik Sanmı$tIm Seni Eyy yalancı Sevgili, OynadIn benimLe Çocuk Gibi, Sensiz kalma öLüm Gibi…

♦ Oyun Gibi BaşlaDık, Gerçek Sevdalara Yol Aldık, 1 Sinemanın 2 Karelik Görütüsü OLmuşuz, Yalan Dolan üstüne Aşk Kurmuşuz…

♦ hayatImIn En Soğuk Ağustos AyınI YaşattIn Bana! BırakIp Gittiğin Günden Beri Yazlarım Kış Oldu Ebedii…

♦ Gözlerine iLk baktığımda Sevgini Elini iLk Tuttuğımda Titremeyi Seni iLk Öptüğümde Ateşi hissetim, Şimdi neden Kaçıyorsun Sevgili?

♦ Sözlerin Şeker Gibi Geldi hayatıma Renklendi hayatIm, Sözlerin Zehir Gibi gecti Kararttı DünyamI!!!

♦ Bu Sitemim Sana DeğiL Sevgili Seni Böyle Çaresiz Atana Hayata, Kalbini Dinle Kimi Seviyorsan Ona Git Kalbinle, Sahte Aşk Oyunlarını Bırak geride.

♦ Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

♦ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

♦ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

♦ Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

♦ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♦ Reddetmene rağmen birtek dileğim var benim gibi mutlu ol yeter.

♦ Tutsagin degilim tutsaydin senindim..

♦ Millet sevdiğiyle evleniyor, sevdiğimiz bizle eğleniyor…

♦ Affetmek Kolay da Tekrar Güvenmek mi ? – İşte O Farklı Bir Hikaye.

♦ Belki bir gün roller değişir ben “UNUTURUM” Sen “SEVERSİN”

♦ Denk Gelince Bi Bak gözlerime hiç benziyor mu eskisine.

♦ Ya benim ol herşeyinle, yada unut herşeyimle..

♦ Ben gururumdan gelemıyorum peki ya , sen?

En Manalı Sitem Mesajları
En Manalı Sitem Mesajları
en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top