Yeniler
Ana Sayfa > Doğum Günü Mesajları > arkadaşa doğum günü mesajları

arkadaşa doğum günü mesajları

arkadaşa doğum günü mesajları kısa komik

enyenisozler.com sitesi olarak en yeni doğum günü mesajları hazırladık Bizler için kimi zaman dost, kimi zaman sırdaş, kimi zaman kardeş olan, en çok değer verdiğimiz insanlardan arkadaşlarımıza en guzel doğum günü mesajları Arkadaşlarımıza her zaman aklımızda olduklarını hissettirmek için,

 

Arkadaşa doğum günü mesajları kısa komik

♥ Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.”

♥ Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.”

♥ Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Bütün hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın.”

♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.”

resimli doğum günü sozleri facebook
resimli doğum günü sozleri facebook

♥ Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana… Nice yıllara…

”Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.”

♥ Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.” 

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.
Doğum günün kutlu olsun!
arkadaşa doğum gunu sozleri
arkadaşa doğum gunu sozleri

♥ Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş.”

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Sevenlerin için, iyi ki varsın, iyi ki doğdun…”

resimli doğum günü sozleri
resimli doğum günü sozleri

♥Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin… Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce…”

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.”

♥ Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.”

♥ Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun…”

♥ Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin yarının bugünden mutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun…”

♥ Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.”

arkadaşa doğum günü mesajları komik
arkadaşa doğum günü mesajları komik

♥ Kelebek misalidir insan ömrü. Dün yoktun ama bugün varsın. Yarınlar seninle, senden yana olsun.Hayatındaki her şey mutlu sonla bitmesin, mutlu sonsuzluk olsun.Doğum günün kutlu olsun..”

♥ Yaşa! Sev! Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun.Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun…”

♥ Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun…”

♥ Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun.”

♥ Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.”

arkadaşa doğum günü mesajları kısa komik
arkadaşa doğum günü mesajları kısa komik

♥ Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.”

♥ Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.”

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top