Yeniler
Ana Sayfa > Duygusal Sözler > Duygusal Mesajlar- Sözler

Duygusal Mesajlar- Sözler

duygusal sözler

 

 

enyenisozler.com sitesi olarak bu gün sizler için en yeni duygusal sözleri bir arada topladık. Sizlerde umarım bu en güzel, en etkili, anlamlı,duygulu, anlamlı duygusal sözleri beğenirsiniz. Bu birbirinden etkili, anlamlı, duygu yüklü, yepyeni, orjinal ve ders verici duygusal sözleri facebook ve whatsapp gibi sosyal medya aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Yepyeni Duygusal Sözler

Merhaba hüzün adası. ben duygu gemisi.  Gecenin ilk ışığıyla bir olta attım  kıyılarına. Yüküm mutluluk uyan da aç gözlerini. Bak ne diyor gemideki.”

”Ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım.”

”Bazen bakışından, bir lafından o da beni seviyor zannediyorum. Öyle olsun istiyordum, çok istiyordum, hala da istiyorum.”

”Yağmur yağar önce, hafiften bir rüzgar eser.  Onu gördüğünde işte tam o anda hayatım deyip sarılmak nefesini hissetmektir aşk…”

”Kalbime saray inşa etmeye çalışman çok güzel bir davranış. Ama keşke temeli atıp, derince kazdıktan sonra bırakıp gitmeseydin.”

”Gözleri sürekli gözlerindeyse sana olan merakındandır. Ama gözlerini senden kaçırıyorsa o gözlerde sana ait bir şeyler vardır. Mesele ölmek değil, mesele  birini delicesine severken ondan zerre kadar bir karşılık görmeyip günden güne ölmektir.!”

hüzünlü
hüzünlü

”Gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin, bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin. Ne çok sevmiştim seni, ne çok hatırlar mısın? Bir bahar seli gibi dalımdan akıp geçtin.”

”Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın yerde tekrar kesişir belki hayatlarınız. Ve o an yine kalbinin hızla çarptığını hissedersen, onu bırakma.”

”Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece.  Çok uzaktan geçen bir gemi ellerin. Bir martı, telaşlı ve ürkek. Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.”

Gülüp geçme lütfen. Ardından bıraktığın tüm yollara taparım eğer dudakların bana varırsa.  Ayrıyız ama sanma ki sorun biz ikimiz.”

”Mesele ölmek değil, mesele birini delicesine severken ondan zerre kadar bir karşılık görmeyip günden güne ölmektir.!” 

”Doğabilecek en güzel güneş sana doğsun, çalabilecek en güzel saz sana çalsın,  açılabilecek en güzel kapı sana açılsın, bitecekse ömrüm kollarında bitsin. ”

”Ben seni karşılıksız sevdim, bir bebek kadar mahsun, bir serçenin göz yaşı kadar özel,  sevdim ama sen beni bir kez olsun görmedin, görmezden geldin şimdi mutlu ol başkasının kolların da. Hayalinle avunmakla yetinirim be zalim!”

”Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi. Bana dair hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, işte o anı senle yaşadım, senle sevdim.”

duygusal aşk sözleri
duygusal aşk sözleri

”Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiç biri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiç bir hayale sığmaz.”

”Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden  tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşisıra gitmek isterdim. ”

”Evet kelimeler biter bazen ne diyeceğini bilemezsin.Ve susarsın o suskunluk her şeyi anlatır aslında.”

”Üstüne seviyorum yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.”

”Aşk bir elma şekeridir. Şekeri yersin sapı kalır. ”

Sevgi hayattır, aşık olmak yetmez.  Sevgi yaşamaktır, elini tutmak yetmez. Seveceksen beni  adam gibi sev . Ama buna senin yüreğin yetmez.”

”İsmin dudağımda oldu bir hece, bakışın sitemli aşksız  bilmece, uykusuz kaldığım kaçıncı  gece, sokak  lambaları şahidim olsun!”

”Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.”

”Madem yaşamak güzel ben niçin ağlıyorum. Seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum.”

”İlk değilsen bile son aşkım olup kal, senden öncesini yaşamadım sayarım, böyle bir aşka ömür vermeye değer, dillenir de nazara gelir diye korkarım.”

”Deniz gözlüm benim senin için hazırım, eğer ölüm gerekse ölmeye giderim, yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim. Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın o deniz gözler benim başkası hiç bakmasın.”

duygusal sözler resimli
duygusal sözler resimli

”Bir insana zorla sevdiremezsin kendini, bana güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsa, tek bir söz söyleyebilirsin: Sen bilirsin.”

”Güller güzeldir, dikeni olmazsa, kokusu yeter her aşığa. Sen benim biricik gülümsün, dikenin batsa da koklayacağım son gülüm!”

”Evet aklımda hala o var imkansız olduğunu bile bile…”

”Seni kalbimde hissettim ellerini tutmak istiyorum, neden ve niçin demeden. İsmini haykırmak istiyorum seninle yaşamak istiyorum en güzel duyguları içimdeki boşluğu yalnız seninle tamamlamak, olur olmaz diye düşünmeden. Resmini değil seni öpmek istiyorum, uyumadan önce her gece mümkün olmadığını bile bile seninle aşk yaşamak istiyorum.”

”Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır sana sarılmaya, hiç ömür yeter mi? Seninle beraber olmaya be gülüm!”

”Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı? Felekler yandı âhımdan murâdım şem’i yanmaz mı?”

”Ölsen bile benden kurtulamazsın, kefen olur bedenini sararım, yağmur olur üzerine yağarım, çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.”

”Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki de mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlama, gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.”

”İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi . Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.”

”Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…”

”Sen yağmur gibi yağmadın ki ben toprak gibi kokayım.”

duygusal sözler yeni
duygusal sözler yeni

”Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…”

”Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.”

”Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde…”

”Aşk da tıpkı Elif gibidir. İsminde gizlidir, ama okunmaz. O olmadan da Besmele sese gelmez. O her şeyin içindedir ama hiçbir şeyde görünmez.”

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top