Yeniler
Ana Sayfa > FACEBOOK SÖZLERİ > Facebook- En yeni Aşk Sözleri – 2017

Facebook- En yeni Aşk Sözleri – 2017

romantik sözler

201 7 yılının en yeni en güzel, en romantik aşk sözleri, Sevgiliye  duygusal sözler duygularınızı   sayfamızdaki duygu dolu sözlere aktarın, en duygusal  aşk sözleri ni enyenisozler.com sayfası olarak yayınlıyoruz. Sizlerde Katkıda bulunmak isterseniz yorum bölümünden yazabilirsiniz..

En Romantik Aşk Sözleri

hasret sözleri resimli
hasret sözleri resimli

Aşkı; ne  varsa aradığım bil ki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün ümitler,sende bütün özlemler beni bende arama artık ben sen olmuşumki!

Baharda gelmedin yazda gelseydin Ah benim ömür boyu yol arkadaşım, Nasıl sevdiğimi sen de bilseydin Ah benim bahar gözlüm..

seni bensiz bırakmam
seni bensiz bırakmam

Kalbim sarılmak istiyor sana aklım sa bırak gönlüm hep seninle olmak istiyor ellerim ise uzak Sen yolun başında ben de son durak Ah benim mühür gözlümm.

romantik sözler
romantik sözler

Kendime bile geçmiyor artık sözüm işte bir kürek mahkumu İşte bir yürek mahkumu Kapında yine Bitmedi bu kara sevda Bitmiyor be kahve gözlüm!.

hasret sözleri
hasret sözleri

Dudaklarımda bildiğin o ıslık Sokak lambalarına sığınıyorum Hafiften bir yağmur ağlıyor benimle Bir deli rüzgar saçlarımda Yalnızlıktan üşüyorum Bulamayacağımı bile bile Yine seni arıyorum be gülüm..

özlem sözleri resimli 01
özlem sözleri resimli 01

Yorgunum yıllardır hep beklemekten Yorgunum gönlüme sabır ekmekten Kurtar artık beni hasret çekmekten Unuttur mazimi geleceğim ol Bir ömür boyunca seveceğim ol.

Aşk Sözleri Resimli

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top