Yeniler
Ana Sayfa > FACEBOOK SÖZLERİ > Yeni yıl mesajları sevgiliye – 2016

Yeni yıl mesajları sevgiliye – 2016

özel yeni yıl mesajları

 sevgiliye yeni yıl mesajları

♥   Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın… Bir ömür boyu  seninle mutluluk içinde yaşamayı dilerim. Nice yıllara canım..

♥   Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun. 

♥  Kalpler vardır sevgiyi yaşamak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve özel günler vardır sevdiklerimizi unutmamak için. Yeni yılınız kutlu olsun.

♥   Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Bu yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice yıllara.

 

özel yeni yıl mesajları
özel yeni yıl mesajları

♥  Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadım, yeri geldi ayrılıklara ağladım, ama gönlüme koyduğum dostu hiç unutmadım. Yeni yılın kutlu olsun.

♥   Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun…

♥   Sesim güzel olmadığından sana bir yeni yıl şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çeki yorum. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılda da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yıllara Aşkım…

 

♥    Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. mutlu yıllar Aşkım..

♥   Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile mutlu yıllar canım..

♥    Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… mutlu yıllar canım. Seni seviyorum.

♥   Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. yeni yılımız kutlu olsun Aşkımm…

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top