Yeniler
Ana Sayfa > Güzel Mesajlar > Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları en güzel Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları en yeni Romantik Evlilik Yıldönümü sözleri sitemize ekledik.

YıLLar Geçse De Aşkımız İık Günkü Gibi. Yaşattığın Ve Yaşatacağın Tüm Mutıuıukıar İçin Binıerce Teşekkürıer Hayatım.

Yuvamın Prensesi,Varlığın Yaşamıma Tarifsiz Anlamlar Yükledi… Birlikte Nice Yıllar Devirmek Dileğiyle Canım.

Bir Elmanın İki Yarısı Gibisiniz. Yaşam Boyu Bunu Korumanız Ve Birbirinizi Hep Tamamlamanız Dileğiyle… Mutluluklar Biranem

Belki Sana Senden Daha Yakın Şah Damarı Gibi Bir Yerde, Çarpan Kalbinin Her Atışındayım. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun, Seni Çok Seviyorum Aşkım.

Bu mutlu anlarında yaşamamın da solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü nefesimi tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle seni çok seviyorum Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun..

Canım sen güneş gibi gönlüme doğdun ya, sen hep benim yanı başımda oldun ya ben daha ne isterim. seni çok seviyorum EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZÜ KUTLUYORUM….

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur.Sen ve ben ruhum EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ KUTLU OLSUN. seni seviyorum.

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top