Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > Bedirhan Gökçe Sözleri

Bedirhan Gökçe Sözleri

Bedirhan Gökçe Sözleri 8

En Yeni Bedirhan Gökçe Sözleri, En Güzel, anlamlı, etkili,dini, aşk, duygusal, ders verici, orijinal Bedirhan Gökçe Sözleri

Anlamlı Bedirhan Gökçe Sözleri

♥ Hep uzaklarda ararız kaybettiklerimizi. Oysa hep yanımızdadır onlar. Gözümüzdeki gözlüğü, başka yerde arar gibi..

♥ Acı olan ne biliyor musun? Binlerce göz sana baksa da, sen hep onun gözlerini arıyorsun.

♥ Kırılıp dağılacak başka ne kaldı, ellerin her şeyimdi onu da eller aldı!

♥ Beni herkes sevdaya asi sanır. Oysa aşk, beni nerde görse tanır. Hasret tanır, zulüm tanır, ölüm tanır, ustam! ustam! Yüzüm yüzümden utanır…”

♥  Yazan böyle yazmış demek ki, nasıl anlam buldu sen olmayınca; ”Neyleyim köşkü neyleyim sarayı, içinde salınan yar olmayınca.”

♥  Haksız insafsız olur” derdi rahmetli, ”Haksız insafsız olur.” Unutma ki; İnsafı olmayanın da, sonu ibretlik olur…”

♥  Bir şey olacağı yok ama insan bekliyor işte!…”

♥ Yağmurun en güzel tarafı bu; Herkes aynı derecede ıslanırken, ağlayanın da gözyaşı belli olmuyor…”

♥  Aşka dair yaz diyorlar, hep aşka dair yaz. Aşka dair ne varsa gitti diyorum, aşka dair ne varsa bitti.. Bu saatten sonra, al sen benim ömrümü istediğin aşka yaz..”

♥  Ağız dolusu sustum ben oysa… Konuşsam; Farkımız kalmayacaktı..”

♥  Geride kalanların onarılması imkansız kırık bi kalbi vardır. Nereye bırakacaklarını bilemediği ve; Hep bir bahanesi vardır gidenlerin. Geride kalanların duymak istemediği.”

♥ Dalgınım; Dalıp dalıp gidiyorum bu ara, neyi nereye koyduğumu unutuyorum. Dargınım; Kırıla döküle gidiyorum bu ara. İnsanlar o kadar acımasız ki; Kimi nereye koyduysam bulamıyorum…”

♥ Uzun uzun anlatmaya gerek yok. Bazıları sadece hayal kırıklığıdır.”

♥ Kar gibi yağ da yollarıma. Belki kapanır, yüreğimde bıraktığın o açık yara.”

♥  Zenginin kahrı çekilir, güzelin nazı. fakirin kahrı çekilmez, çirkinin nazı. Sözü güzel olan, gönlü zenginin hem kahrı çekilir hemi de nazı…”

♥  Akıl yarenimiz, yaverimizdir ama aşk ve mucize hayatında; Akıl çamura saplanmış merkebe benzer…”

♥  Onlar ne der. Bunlar ne der. Şunlar ne der. Bir kere de demedik ki; Allah ne der..”

♥  Şimdi sen uyuyorsun ya, herkesi de uyuyor zannetme…! Hatta zaman zaman, karşındaki seni edebinden dinleyip inanmış gibi yaparken, sen de anlattığın masallarla uyuttuğunu zannetme…”

♥ Herkese kendini beğendiremezsin. O yüzden sen sana yakıştığı gibi dur ve dağılma!.. Unutma. Hayat bazen aynen bir kamyon arkası yazısı gibidir; Kiminin hoşuna gidersin, kiminin zoruna.”

♥ Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir, içmesen de. Bu yüzden hayattan tat almaya bak, çünkü yaşasan da bitecek, yaşamasan da!..”

♥  Yaşanmamış acılar üzerine ”ben olsam” demek; Sadece başkalarının acıları üstünden ahkâm kesmektir…”

♥  Kış geçti, bahar geldi, hava değişti. Gün geçti, devran döndü, her şey değişti. Ben değiştim, sen değiştin, zaman değişti. Ama senin bendeki yerin hiç değişmedi!”

♥  Tüm dünya çocuklarından özür diliyorum. Kendilerine bu kadar kan, bu kadar kin, bu kadar nefret ve bu kadar acı bir dünya bıraktığımız için..”

♥  Ve ben biliyorum! Bu şehrin bi ucunda nefes alıyorsun.. Aklına geliyorum arasıra, dudaklarının çatlağına sığdırıyorsun özlemini…”

♥  Sen; Vizyona girmiş en muhteşem filmin fragmanı gibisin izlemeye doyamadığım!..”

♥  Hep uzaklarda ararız kaybettiklerimizi. Oysa hep yanımızdadır onlar. Gözümüzdeki gözlüğü, başka yerde arar gibi..”

♥  Kimsenin kimseye güzel sözü kalmamış herkes ağzına kadar siyaset dolu. O kadar ortak sevdamız, acımız varken, neden herkes bu kadar kin-nefret dolu. E hani yaradılanı hoş görüyorduk, Yaradandan ötürü?..”

♥  Yaşarken öleceğini bilen tek varlıkken insan. Buna rağmen kalp kırar, gönül yıkar, kötülük yapar. Üstelik hiç ölmeyecekmiş gibi, acımasızca yapar bunu. Hem de hiç umursamadan…”

♥  Gittiğimin farkında olsaydı yeterdi bana, beklemiyordum özlenmeyi..”

♥  Hayatta silgim hep kalemimden önce bitti. Çünkü kendi doğrularımı yazacağım yere, tuttum başkalarının yanlışlarını sildim!..”

♥  İyi ki diyorum şimdi kendime, iyi ki bu dertler başa düştü. Yoksa nasıl tanıyacaktım. Bugün terk edip giden, senin gerçek yüzünü…”

♥  Acı olan ne biliyor musun? Binlerce göz sana baksa da, sen hep onun gözlerini arıyorsun.”

♥ Fedakârlık yaptığın insanlardan, elbette karşılık beklemezsin. İçinden “feda”ve “kâr” geçiyor diye ömrünü feda ettiklerinden, bir ‘kâr’ da beklemezsin. Ama; Bu kadar fedakarlığa, bu kadar vefasızlığı da içine sindiremezsin…”

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top