Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > Bu Ayrılık Bize Yakışmaz

Bu Ayrılık Bize Yakışmaz

ayrılık

Fazla aşk aldık biz. Olmayan ayrılık kostümleri giydirmek için zorlama kalbimizi. Hiç kimsenin aklına bile getiremeyeceği herhangi bir yerde seni bana ayırmıştı Allah. Sevmemek eldemiydi seni?

Ne de güzeldin sen. Ne güzel sevilmişliğin vardı senin, ne güzel bana bakılmışlığın. Yüzümde annemden kalma hatıran iki çukur ne de güzel yakıştı parmak uçlarına.Ben büyük acılardan doğup, ilk adımlarımı hep sana attım. Sana yüremiyi hep düşerek öğrendim.

Bazen aşkta düşme ihtimallerini de unutmamak gerekiyor. Bundan korkmak değil de gerekirse düşerim diyebilmeli çoğu zaman.

Bak, eğer seni çok seven bu kalbe sırtını dönersen yağmur bile seni ayıplayacak. Bırak yağmur bize yağsın. Şarkılar bize çalsın. Bu aşk bende kalsın.

Her ne olursa olsun sabah uyandığımda aklıma gelen ilk şeyin adın olmasını çok istiyorum. Ben nefretle açmak istemiyorum gözümü, pişmanlıkla açmak istemiyorum. Çünkü sen, adını bile duymasınlar diye kıskandığımdın. Senin gülüşün, benim acılardan kurtuluş savaşımdı.

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top