Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > Duygusal içten gelen sozler

Duygusal içten gelen sozler

duygusal-icten-gelen-sozler

İçten gelen gelen sozleri enyenisozler.com sitesi olarak sizler için derlediğimiz içten gelen güzel sozleri yayınlıyoruz. Sizlerde bu en yeni, en güzel, anlamlı, huzunlu, duygulu, acı ve etkili içten gelen sozleri çok beğeneceğinizden umutluyuz. Sizlerde sitemizde en yeni, en güzel sozler paylaşmak isterseniz bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz..

Duygusal İçten Sözler

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Bir yudum mutluluk, pesinden kosuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmisim seni bir kere, doyamadan gidiyorum …

Gülü birgün, Seni hergün, Gülü soluncaya kadar, Seni ölünceye kadar sevecegim…

Ayriligin adini hasret koymuslar, Ben olum koydum, Seni sevmeyi ogenmeye baslayinca oldum, Askimiz mezarima cicek oldu

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer önce birer birer toplarsın sonra teker teker atarsın fakat bazılarını atmaya kıyamazsın işte SEN o kıyamadığımsın!!!!!!!!

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

derinlerden-gelen-sozler
derinlerden-gelen-sozler

 

Hiç bir zaman insanları yara bantı olarak kullanmadım. Bende bıraktığın yarayı başkasının iyleştirmesine izin vermedim..

Hasretin artıkca içime batıyor, söyleyemiyorum. Ben susayım sen anla birde ben gideyim ki sen de anla şu dünyanın kaç bucak olduğunu…

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

icten-gelen-sozler
icten-gelen-sozler

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.

duygusal-icten-gelen-sozler
duygusal-icten-gelen-sozler

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer.

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Ben aşkı gül yaprağına yazdım.Sonbaharda kurusun bir daha kapımda açmasın diye.Ama nerden bilirdim ki baharda yeniden açacağını ve aşkı yüreğime tekrar atacağını.

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top