Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > En yeni Ayrılık yazıları

En yeni Ayrılık yazıları

duygusal ayrılık mesajı

Sessizce gitmek gerek bazen toz kaldırmadan, bulandırmadan, kırmadan ve daha fazla kırılmadan. Boş yere tüketmeyin ömrünüzü daha fazla değişmez kimse ve değişmeyecekler de. Bugününüzü zehir edenler yarınlarınızda da size huzur vermeyecekler.

Ayrılık sozleri
Ayrılık sozleri

Ama sizi ağlatanlar kadar anlayanlar da olacak elbet bu dünyada. Sabrınızı, sevginizi ve iyi niyetinizi biraz da onlara saklayın. Hak etmeyen insanları sırtınızda taşıdığınız yetmedi mi? Biraz da size iyi gelecek insanlara şans tanıyın. Birisinden çok büyük darbe yemiş olmanız, sizi sevenleri görmezden gelmenize engel olmamalı. Lütfen biraz da kendiniz için yanın, başkaları için canınızı küle çevirmeyin! Henüz vakit varken, önümüz kışken ve güneş hala üstünüze doğarken…

ayrılık
ayrılık

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top