Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > İnsan sevmek istiyor sevilmek istiyor

İnsan sevmek istiyor sevilmek istiyor

sevmek sevilmek istiyorum sevmek sevilmek istiyorum şiir sevilmek için yapılması gerekenler sevilmek istiyorum şiir bende sevilmek istiyorum sevilmek istiyorum sözleri

Bazen hiç görmediği birisine tutunabiliyor insan. Hiç bir şey yaşamadığı halde, hiç bir anısı olmadığı halde. paylaştığın hiç bir şey yokken bile. Henüz daha hiç bir şeyken bile anlamlar yükleyebiliyorsun tanımadığın birine.

Çünkü o kadar aç bırakılmış sın ki sevmeye sevilmeye. Sadece bir fotoğrafla yetinebiliyorsun. Bir anda kendini onda buluyorsun. Kokusunu, saçlarını, ve kirpiklerini bile bilmediğin birisine ait olurken buluyorsun kendini.

O insan yanlış yada doğru doğru insan olma ihtimalini düşünmeyecek kadar körleşebiliyorsun bu hayatta. Çünkü insan sevmek istiyor. Sevilmek istiyor bu hayatta.

Sana bir kez olsun o kadar çok sarılmak isterim ki.

Bir kere, yalnızca bir kere.

Kokun nasıl acaba?

Nasıl sarılıp sarılıyorsun?

Görmediği, hissetmediği birine nasıl sever insan?

Nasıl bağlanır?

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top