Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > Mavi gibi sevilmeli

Mavi gibi sevilmeli

Mavi gibi sevilmeli

 Mavi gibi sevilmeli bir adam , öylesine mutlu , öylesine huzur verici.

Sırf sen hitap ediyorsun diye adımı çok sevdiğim anlar oluyor benim. Sırf senin ağzından çıkıyor diye.

Senin ağzından çıkan adımı duyduğumda ben, kulaklarımın pası silinir, cepleri bayram harçlığınla dolan çocuklar gibi olurum..

Ben sende yaşadığım heyecanı ne yaparsam yapayım anlatamam. Hani cümleyi kursam yetersiz kalır.

Aşkı hak eden vermeli.

Duyguların sabitlemesi gerekir.

İnsanlar gemi gibidir aslında.

Mavi gibi sevilmeli
Mavi gibi sevilmeli

Mavi gibi sevmeli bir adam. Öylesine saf, öylesine sonsuz. Ve omzuna yattığın an başını öpen, ağladığında elleriyle gözlerini silen adam herşey çok güzel olacak demiyorum sana ama “hep yanında olacağım.”

Hayatıma girdiğin ilk andan beri dünyada cenneti yaşattın bana.. Sen benim eksik yanımmışsın meğer, iyi ki geldin, tamamlandım.. Seni çok seviyorum herşeyim.

Duygularını daha yoğun hissettikleri Okyanusa demir atarlar. Kimisi o denizde batar, ziyan olur duyguları… Kimisi de gökyüzünün ve denizin karıştığı mavilikte boğulur sevdiğiyle….

Mavi gibi sevmeli.

Tüm renklere inat.

Öylesine saf, ölesiye sonsuz….

Öylesine onsuz da sevmeyi öğrenebilmeli…
Sen Benim En Kıymetlim sin, En Güzel Vazgeçilmezimsin. Sevmekle Bitmeyenimsin, Sen Benim kıymetlimsin Derin, En İçimdesin, Sen Benim En Güzel Derdim sin. Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Şeysin.. ”Sevgilimle Güvenli Yolculuk İçin Aldığımız Tedbirler

Mavi gibi Seviyorum Seni, Öylesine Derin, Öylesine Masum, Sonsuz ve Çıkarsız.Omzuma Yattığın An Uzaklaşıyorum Tüm Sıkıntılardan, İçimi Huzur Kaplıyo, Sanki Bir Bebeğin Masal Dinlerken ki Neşesi Doluyor İçime.Belki Her An Yan Yana Olamıyoruz Ama Kalplerimizin Bir Çarptığını İkimiz de Biliyoruz.Kalp Ritmimle Oynayan Kadın; Seni Çok Seviyorum Melek Yüzlüm, Yârim..

 

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top