Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > Resimli Vefa Sözleri

Resimli Vefa Sözleri

mevlana vefa sözleri sevgiliye

enyenisozler.com olarak bu günde vefa sözlerine, dost sözlere yer verdik. sizlerde be en güzel Mevlana Vefa sözleri, vefa sözleri mevlana ve anlamlı vefa sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Mevlana vefa Sözleri

vfa nedir
vfa nedir

Vafa nedir, Sen bilirmisin?

Vefa arkanda bıraktığını, giderken yaktığını yabana atmamandır. Vefa; dostluğun asaletine, bir dua sonrası verilen sözlere, hayallere ihanet katmamandır.
Vefâ ötelerin sonsuz mükafatı karşısında, cehennemi hafife almaman, ulvi güzellikleri dünyaya satmamandır…!♥
Mevlana

 Seni gökkuşağına sordum o vefasız unut dedi Seni yıldızlara sordum o şerefsiz senin değerini biliyordu dedi,Seni Kalbime sordu cevap veremedi çünkü kan ağlıyor.

♥ Gerçek aşkta ne vefa vardır ne cefa. ♥ Mevlâna Celâleddin-i Rûmî 

♥ O vefasız kalbin hissetmesede. . sana bu şarkıyı dinleteceğim. . bu aşkın uğruna ömrüm bitsede. . sana sevmeyi öğreteceğim…♥ 

♥ Ozledım. uzaklarda bensız hayatı kabullenmıs vefasızı ozledım, haykırısımı duymayan, sevgımı belkıde hıssetmeyen kalpsızı ozledım!♥

♥ En vefakar dostumuz gölgemizdir bilirsiniz. Ama unutmayın ki; o da yoldaşlık etmek için güneşli havayı bekler.♥

 

Resimli Vefa Sözleri

 

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top