Yeniler
Ana Sayfa > GÜZEL SÖZLER > Sevmek için imkanlar yaratın

Sevmek için imkanlar yaratın

sevmek

Sevmek için neden aramamalı insan bence. Birini sevmek için bir neden arayışlarına girerseniz, onu sevmeniz gereken nedeni göremeyebilirsiniz. 

O yüzden, Sevmek için İmkanlar yaratın kendi içinizde. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp, çözüm yollarına odaklanmalı insan.

Sevdiğin insanla çözüm yolu aramak. Çıkmaza girsen bile, çözüm yolu gibi sevdiğin var. En güzel çözüm yolu ise yine sevdiğin kişidir.

Çok sıklıkla görülen nedenlerdir, sevilmesi gereken insanların sevilmeleri için gerekli nedenler varken, hayatta en son sevilecek insanları sevmek için nedenler üretilir, imkanlar yaratılır.

Unutma! Allah sana bir kalp vermiş. Sadece kan pompalaması için değil. İçinde şefkat barındırman için. Her nereye gidersen git gerçek aşkı sana pompalaması için. 

İçinde Allah aşkı olsa yeterdi,

Bu her şeye bedeldi..

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top