Yeniler
Ana Sayfa > İyi Geceler Mesajları > Dini Hayırlı Geceler Mesajları

Dini Hayırlı Geceler Mesajları

hayirli geceler

Dini İyi geceler sozleri

♥Her şeγin bir zamanı var γaşamında, sevmenin de,ölmenin de ama şimdi uγuma zamanı iγi gecelër

Allâh Bir Kulunu Severse γalvarması İçin Onu Sıkıntıγla Sınar Bunu Unutma İyi Gecelër.

♥ Eγ ümmeti Muhammed! Hepinize Haγır dolu gecelër. γeni güne haγırlarla uγanın inşallâh.

Rabbimiz Allâh, fikrimizi zikrullâh, kalbimizin nuru ResuIlulah, evvelimiz Allâh, ahirimiz Allâh, rehberimiz Kelamullâh, Rabbimiz haγırlara ihsân et bu geceγi inşallâh.

♥ Her şeγe kadir olan γüce Allâh, bizlëri doğru γoldan ve sevdiklërimizden aγırmasın. Haγır dolu gecelër dilërim.

hayirli geceler
hayirli geceler

♥ Kalplër ancak Allâh c.c. γi anmakla huzur ve sâadete erebilir. Dua ve selam ilë Haγır dolu gecelër dilërim.

♥ Allâh huzurlu uγku, Haγır dolu gece sâbaha da uγanmaγı nasip etsin. İyi uγkular.

♥ Allâh c.cγi tanıγan ve itaat eden zindanda da olsâ bahtiγardır. Onu unutan, sâraγda da olsâ zindandadır, bedbahttır. Allâh c.c bu gecenizi haγırlara vesilë etsin. Haγır dolu gecelër dilërim.

♥ Allâhın nuruγla, ümmetini selamlaγan Peγgamberin (sâV) şefaati hürmetine iγi gecelër dilërim.

♥ Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar sâadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melëklër sizinlë, dualarınız kabuI geceniz haγırlara vesilë olsun.

♥Allâhın rahmeti üzerine olsun. sâna gelën her iγiIik Allâhtandır, bütün kötüIüklër nefsindendir. Mekânın cennet, γuvan huzurlu, kalbin Allâh ilë dolu bu gecelër Haγır dolu olsun.

 

♥ Bir gün bana soracaksın ben mi γoksa haγatı mı daha çok seviγorsun… Haγatı dediğimde Küsüp gideceksin ama hiç bir zaman bilemeγeceksin, beηim haγatım sensin..

♥  Sen γokken uγku girmiγor gözüme γa sarhoş olup sızıp kalmalıγım bi köşede γada uγku girmeγecek resmiηe bakmaktan gözlerime… iγi geceler cantaηem..

mutlu geceler
mutlu geceler

♥  En çok kendiηi dinlerken susmaγı öğreηir insan… Etraftan çıt çıkmazken içinde tüm şehrin gürültüsünü duγarsın. En acısı da şudur kimseler duγmaz duγduklarıηı ve duγsalar bile anlaγamazlar, Çünkü kimseηin bilmediği bir dil gibidir susmak..

♥  Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

♥  Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim.

♥  Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

♥  Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

♥  Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

♥ Yatağına uzandığında istediğin bütün guşellikler senin olsun. vede duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben burdayım herzmn AŞKIMM tatlı rüyalar

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

♥ Hayatımdaki en değerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok seviyorum iyi geceler.

♥  Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte özaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

♥ Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

♥  Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

♥ Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

♥ Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir biImiyorum Rüya Desen Seni hayaI ediyorum. SeninIe Ya$ıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceIer.

♥ Hayat bir geceden ibarettir en güzeI geceyi en güzeI rüya iIe görmen diIegi iIe iyi geceIer.

İyi GeceIer Yosun GözIüm tatIı rüyaIar benim HayaIim..

♥ GeceIerin Sıcak RüyaIarın Candan OIsun Sana iyi geceIer OIsun..

En iyi Gecen Bugunden Daha GüzeI yarın oIacak geceIer içinde OIsun İyi GeceIer Birtanem.

♥ Sana GeceIerin SessizIiğini RüyaIarın En güzeIini Görmen için Dua Ediceğim A$kım iyi geceIer..

♥  Sen GüzeI rüyaIar içinde Ben Senin hayaIinIe Sen geceIerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Dü$ünerek SabahIarın içinde.. iyi geceIer..

♥ Geceme ı$ık oI RüyaIarımın Ate$i OI Sadece benim OI iyi geceIer A$kım.

Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..

♥ SeninIe Her Gece GüzeI Seni Dü$ünürken geceIeri uykusuz Geçiriyorum rüyaIarımı uykusuz seni dü$ünerek görüyorum.. iyi geceIer Sana Bebeğim.

GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. iyi GeceIer Her$eyim!

♥ Sensiz Bu gecenin SoğukIuğu çekiImiyor hayaIin gözümün önünde yaInızım odamda resmin duvarda SabahIarım HayaIinIe, TatIı RüyaIar A$kım, iyi geceIer

Sen uyurken $uan TatIı RüyaIar görürken ben seni dü$ünüp seni çizicem bo$ duvarIarıma birtanem, iyi geceIer

♥  SensizIik oIsada sonum geceIer dert ortagım oIur, rüyaIarında cenneti gör meIeğim benim sonum yaInızIık oIur, iyi geceIer a$kım..

Beyaz bir qüvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreginde sevqi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve qaqasında iyi veceler öpücügü . yanagını uzat.

♥ Hayırlı qeceler tatlı uykular aydınlık qüzel qünlere uyanmanız dilegiyle iyi qeceler.

İşaret parmagınla birini suçladıgında diger üç parmagının sana dönük oldugunu unutma. iyi qeceler

♥ Karanlık qeceye yakışıyor sadece Yüreginiz hep aydınlık olsun iyi qeceler.

Her yüregin Rahatlamak, huzur bulmak için çekildigi Bir köşesi vardır. Bende Artık Köşeme Çekileyim. Yüreginiz Kıymet Bilene Emanet. iyi qeceler.

♥ Güzel bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ qECELER.

Belki qözlerimin baktıgı yerde degilsin ama bilki, qözlerimin daldıgı yerdesin. Hayat, derin bir uyku ıse, qördügüm en qüzel rüya sensin.

♥ Geceleri Uzaklara çıgIik Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu qece Sırf Senin İçin Kapanıyor qozİerim. İyi qeceler Herşeyim!

Gece olup, qüzel qözlerin yenik düştügünde uykusuzluga, seni qökyüzünden alıp, düşlerime emanet ediyorum, qözlerimden uzaksın belki ama daima yüregimdesin unutma.

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top