Yeniler
Ana Sayfa > KANDİL MESAJLARI > Mevlit Kandil Mesajları- 2016

Mevlit Kandil Mesajları- 2016

mevlid kandil sözleri resimli 0

En yeni Mevlit Kandil sözleri, en güzel mevlit kandil mesajları, en güzel mevlit kandil dua sözleri enyenisozler.com sitesi olarak sizler için en yeni en güzel, en anlamlı mevlit kandil mesajları, mevlit kandil dua sözlerini ve mevlid kandil sözleri ni özenle seçerek bir arada topladık. Sizlerde bu enyeni en güzel, en anlamlı, en etkili ve orjinal mevlit kandil sözleri (mesajları) ve mevilit kandil dua sözlerini sevdiklerinize, eş dost ve arkadaşlarınıza bu en yeni mevlit kandil mesajları facebook, whatsap gibi sosyal medya üzerinden göndere bilirsiniz. Ve onların bu mübarek mevlit kandili kutlayarak onların hayır dualarını ve gönlünü alacaksınız. Mevlit Kandiliniz kutlu olsun, dualarınız kabul ve vücudunuz sağlıklı ve evinizden neşe mutluluk eksik olmasın….

 

En Güzel Mevlit Kandil Sözleri

♥ Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Mevlid Kandili’nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Mevlid Mevlid kandiliniz mübarek olsun!

♥ Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

 

mevlid kandil mesajları resimli 04
mevlid kandil mesajları resimli 04

♥ Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

♥ Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

♥ Mevlid kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

mevlit-kandili-mesajları
mevlit-kandili-mesajları

♥ Mevlidin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına vesile olması dileğiyle..

♥ Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle mevlid kandiliniz mübarek olsun..

♥ Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, Mevlid kandiliniz mübarek olsun..

♥ Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun.

mevlid kandil sözleri resimli 0
mevlid kandil sözleri resimli 0

♥ Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

♥ Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

♥ Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun…

♥ Bu gece Cenab-ı Hak’ın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!

mevlit-kandili-mesajları resimli 3
mevlit-kandili-mesajları resimli 3

♥ Bu gece Mevlid gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. ıyi kandiller.

♥ Bu gece Mevlid kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. ıyi kandiller..

♥ Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Mevlid kandiliniz hayırlı olsun!

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top