Yeniler
Ana Sayfa > KOMİK SÖZLER > Gülme garantili komik sözler

Gülme garantili komik sözler

komik sözler resimli

En komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak bir arada derledik. Komik, matrak,gırgır, makara gülme garantili sözleri çok beğeneceksiniz. Sizlerde bu en komik, çok matrak ve güldüren gırgır sözleri facebook ve Whatsapp gibi sosyal medya aracılığı ile arkadaşlarınıza paylaşarak tebessüm ettirebilirsiniz.

Müthiş Komik Sözler

(◠‿◠)Hɑp yɑzmɑ yutɑmɑm, şuruptɑn midem bulɑnır, iğneden de korkɑrım. Diyen ergene “muskɑ mı yɑzɑyım?” Diyen doktorɑ sɑygılɑr. 

(◠‿◠)Annemin hɑyır dediği bir şeye bɑbɑm; izin verince ɑnneme ɑttığım bɑkışın tɑrifi yok.

(◠‿◠)Fırıncı bak sana sıcacık ekmek veriyorum dedi. Abi nasılsa eve gidince annem bayatları yedirecek dedim. 

(◠‿◠)Sarıldık ağlaştık. Kız olmuş 110 kilo, hala facede, twitterda eski sevgilisine laf sokma çabasında. Neymiş, intikam soğuk yenen bir yemekmiş. 

(◠‿◠)  Keşke her sɑbɑh ɑlɑrm çɑldığındɑ polisler kɑpıyı kırıp, “yɑt yɑt yɑt” diye bɑğırsɑ dɑ geri yɑtsɑk… ,

(◠‿◠)Otobüs tıklım tıklım şoför bile ayakta gidiyor, teyze de pis pis bana bakıyor. Lan ayaktayım zaten, ne yapayım öleyim mi teyze ya. 

resimli komik mesajlar
resimli komik mesajlar

(◠‿◠)Arkadaşa “zengin oIursan beni tanırmısın” dedim, tanımam dedi.. işte gerçek dost, dürüst, samimi.. meseIa ben de onu tanımam. kankam benim. 

(◠‿◠)Patronum kovunca sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artistliğin lüzumu yok. 

(◠‿◠)Konuşup konuşup muhabbetin sonu geldikten sonra, ”Amaaan boş ver dedikodu yapmış olmayalım” diyen kadın, Türk kadınıdır. 

(◠‿◠)Fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplata zıplata getirince utanmıyor musun “milletin ekmeğiyle oynamaya” diyip kaçtım. 

(◠‿◠)Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı. 

(◠‿◠)Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır dediler, döndüm baktım kimse yok. Boşa heyecan yaptım. 

komik sözler resimli
komik sözler resimli

(◠‿◠)Psikologa gidip sorunlarım var dedim “hangimizin sorunu yok ki, hepsi geçer” dedi gönderdi. 

(◠‿◠)Şimdi daha iyiyim. Profesyonel destek şart. Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler hemen eksik var mı diye sayarım. 

(◠‿◠)Zaman kötü abi, yerde bulsan sayacaksın. Ne kadar çok param olursa olsun sinyal sesinden sonra mesaj bırakmaya cesaret edemiyorum. 

(◠‿◠) Tayt üzerine etek giyen kız ile kumaş pantolon altına spor ayakkabı giyen erkeği evlendirin, ölene kadar mutlu mesut yaşarlar


 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top