Yeniler
Ana Sayfa > KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM FRAGMAN > Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanı izle

Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanı izle

Asla Vazgeçmem 49.bölüm yeni fragmanı

Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem son yeni bölüm fragmanı izle. Asla Vazgeçmem 49. bölüm fragmanı izle.   Show TV ekranlarının sevilen dizisi Asla Vazgeçmem yepyeni bölümü ile ekrana gelmeye planlıyor. İzleyicinin merakla beklediği Asla Vazgeçmem Son bölümde Nur ve Yiğit arasında ki gerilim bitecek mi? İşte Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanı izle.

Asla Vazgeçmem 49.bölüm yeni fragmanı izle

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM ÖZETİ

Asla Vazgeçmem’in 48. Bölümünde; Yiğit’in İclal’e gösterdiği sahiplenme duygusu yüzünden araları gerginleşen Nur ve Yiğit, bir türlü birbirlerine dertlerini anlatamazlar. Bu zor dönemde Fatih Nur’un her an yanındadır. Fatih, Nur’u biraz da kendi hislerine kapılarak Yiğit’e karşı yönlendirecektir…

Nazan’ın evde kalmasına küçük kızın hatırına katlanan Elmas, Cahit’in ayrı bir eve çıkma teklifini de inatla reddetmektedir. Ancak Nazan’ın oyunları yüzünden Cahit ile arası bir türlü düzelememektedir. Emin’i bıçaklayan Yağmur’un eski erkek arkadaşı kayıplara karışmıştır. Olayı öğrenen Elmas, Emin için endişelenecek ve Cahit’den olayı çözmesi için yardım isteyecektir. Yiğit’e yakın olmak için kiraladığı ev Nur’un maddi sıkıntıya düşmesine sebep olmuştur. Nur bu sorununu Yiğit’e söylemeden çözmeye çalışırken yanında yine Fatih’i bulacak ve Yiğit olayı en olmaması gereken şekilde öğrenecektir.

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top