Yeniler
Ana Sayfa > KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM FRAGMAN > Karagül 120. bölüm yeni fragmanı izle

Karagül 120. bölüm yeni fragmanı izle

Karagül 120. bölüm yeni fragmanı izle

Fox Tv ekranlarının dün akşam ekrana kilitleyen Karagül’de heyecanlı sahneler yer aldı. Karagül 120. bölüm fragmanı izle.Karagül son bölüm yeni fragmanı izle.  Karagül son bölümü  ile izleyici ekrana kilitledi. Sevilen dizi Karagül’de neler yaşandı merak konusu. Kendal, Şamverdi soyadından çıkarılınca küplere biniyor.Karagül 120. bölüm yeni fragmanı izle. 

Karagül 120. bölüm yeni fragmanı izle

KARAGÜL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kendal ve Kasım arasındaki savaş tırmanarak devam ederken, Kendal’ın kurduğu tuzak Kasım’ı demir parmaklıkların arasına gönderir. Ayşe, babasının da içeri girmesiyle kendini büyük bir boşluğun içinde bulur.Kadriye’nin ortaya çıkardığı sır, Kendal’ı gitgide sıkıştırmaya başlar.
Sırla ilgili bilgileri tek tek birleştiren Kendal, bir yandan kendi kaçınılmaz sonuna doğru giderken, bundan en büyük payı Asım alacaktır. Nazlı’nın abileri Baran’ı ve konağı gitgide sıkıştırmaya devam etmektedir. Ne ile karşı karşıya olduklarını gören Narin ve Ebru oğullarını kurtarmak için ne yapacaklar?
Özlem, Kendal’ın bir açığını daha yakaladı! Özlem, büyük bir sırrı daha öğrendi! Geçtiğimiz bölümde Kendal’ın kabusu olan kaset Özlem’in eline geçti. Kaseti izleyen Özlem, gördüklerine inanamadı… Çünkü o kasette Kendal’ın, babasının katilini olduğu gerçeği saklıydı. Kendal’ın bir katil olduğunu öğrenmesinin yanında, Asım’ın Kendal yüzünden bu halde olduğunu öğrenen Özlem’in bundan sonra neler yapacağı merak konusu…
en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top