Yeniler
Ana Sayfa > Örnek Hikayeler > Örnek Kayınvalide Hikayesi

Örnek Kayınvalide Hikayesi

Örnek Kayınvalide Hikayesi

Kayınvalide gelini ve oğlunu yemeğe davet eder- bakın sonunda neler olur?

Dünya var olduğundan bu ana kadar var ve bitmeyecek gibi gösterilen Gelin ile kayınvalide çekişmesi. enyenisozler.com sitesi olarak bu gün  örnek kayınvalide hikayelerinden bir tanesini hazırladık.Sizce örnek kayınvalide profili nasıl olmalı? 

HARİKA YEMEK

 Aşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın, akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış, yemek yapıyordu. Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi.

     Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarında çok şaşırtıcı bir durumla karşılaştılar. Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı. Tatlılar un kokuyordu, patatesler yanmıştı, köfteler ise neredeyse hiç pişmemişti. Oğlu, yeni gelini ve aile dostu, kadıncağıza durumu fark ettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da, yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi.

     Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyorlardı. Oğlu ve gelini gittikten sonra, yaşlı kadına:

     “Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler ne kadar kötüydü? Bence ya hastasın ya da bir sorunun var.” dedi.

     Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi:

     “Hayır, hiçbir şeyim yok. Kasten yaptım. Bu yemekten sonar oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak.”

Kayın validenin geline el altından vermiş olduğu yemek desteğini okumanızı ve bu güzel hikayeden lütfen facebooktan paylaşmanızı rica ediyorum.  

 

 

en yeni sözler
Sizlere en yeni sözler,en güzel sözler, aşk ve duygu mesajları, yerli yabancı şarkı sözleri, doğum günü ve özel günler ve ayrıca evlilik mesajları, komik sözleri enyenisozler.com sitesi olarak resimli etkileyici yazıları, fotoğrafları bedava indirilebilir, paylaşılabilir olarak hizmetinize sunduk.
https://www.enyenisozler.com/
Top